TULSI - BAZYLIA ŚWIĘTA

W tej kategorii nie ma produktów.

Tulsi – święta bazylia jest cenionym ziołem leczniczym, który w medycynie Ajurwedyjskiej wykorzystuje się od 3000 lat. Nazywana jest eliksirem życia. Nie tylko pomaga podczas bóli reumatycznych, gorączki i zapalenia oskrzeli – święta bazylia właściwości wspomagające wykazuje również w przypadku takich stanów chorobowych, jak epilepsja, astma, du...

Tulsi – święta bazylia jest cenionym ziołem leczniczym, który w medycynie Ajurwedyjskiej wykorzystuje się od 3000 lat. Nazywana jest eliksirem życia. Nie tylko pomaga podczas bóli reumatycznych, gorączki i zapalenia oskrzeli – święta bazylia właściwości wspomagające wykazuje również w przypadku takich stanów chorobowych, jak epilepsja, astma, duszności i kaszel. Wspomaga również leczenie stanów zapalnych i nerwobólu. Wybierz odpowiednie suplementy i przekonaj się na własnej skórze!

Święta bazylia – właściwości lecznicze

Tulsi – bazylia święta ma działanie przeciwcukrzycowe, immunomodulujące, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, a nawet przeciwnowotworowe. W liściach tej rośliny znajduje się między innymi eugenol i kwas ursolowy – oba składniki są niezwykle istotne i pozytywnie wpływają na organizm. Święta bazylia właściwości lecznicze wykazuje właśnie dzięki nim. Eugenol obniża poziom glukozy we krwi, z kolei kwas ursolowy wykazuje działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne oraz przeciwnowotworowe, a jednocześnie wspiera regenerację mięśni. Tulsi – bazylia święta z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, gdy szukasz kompleksowego wsparcia dla organizmu.

Tulsi – święta bazylia

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę jakości swojego życia, bazylia święta to suplement, który Ci w tym pomoże. Odpowiednio dobrany preparat pomoże Ci poradzić sobie z psychologicznymi, fizjologicznymi i immunologicznymi stresorami – w pełni naturalne tabletki są wygodne do przyjmowania. Stosuj się do zaleceń, które znajdziesz na opakowaniu i wspieraj swoje zdrowie!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL