UBICHINOL - ZREDUKOWANY KOENZYM Q10

Jest 19 produktów.
Wyświetla 1 - 19 z 19 produktów

Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest jednym z ważniejszych składników komórek organizmu. Znajduje się między innymi w mięśniu sercowym. Polecany jest szczególnie osobom, które chcą chronić swój organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, a także wspomóc produkcję energii komórkowej. W naszej ofercie znajdziesz ubichinol, czyli zredukowany koenzy...

Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest jednym z ważniejszych składników komórek organizmu. Znajduje się między innymi w mięśniu sercowym. Polecany jest szczególnie osobom, które chcą chronić swój organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, a także wspomóc produkcję energii komórkowej. W naszej ofercie znajdziesz ubichinol, czyli zredukowany koenzym Q10. To najbardziej aktywna forma koenzymu Q10 znacznie łatwiej przyswajana przez organizm.

Ubichinol

Ubichinol działa przede wszystkim na poziomie komórkowym. Odpowiada za proces przenoszenia protonów i elektronów oraz stanowi podstawową składową łańcucha oddechowego. Zredukowany koenzym Q10 występuje w całym organizmie. Wspiera wszelkie procesy metaboliczne, co przyczynia się do prawidłowego przyswajania substancji odżywczych oraz gojenia się ran i utrzymywania siły mięśni. Koenzym Q10 w zbyt małej ilości może prowadzić do poważnych powikłań. Są to najczęściej choroby serca, osłabiona praca mięśni oraz zmniejszona sprawność układu nerwowego. By temu zapobiec, sięgnij po koenzym Q10 tabletki. Regularnie przyjmowany suplement dostarczy odpowiednią ilość substancji zapewniającą prawidłową pracę serca i szkieletu.

Koenzym Q10 – tabletki

Stosując koenzym Q10 – działanie i właściwości substancji odczujesz zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Jako naturalny antyoksydant, koenzym Q10 skutecznie chroni przed stresem, wspiera też działanie całego układu nerwowego oraz poprawia ogólny nastrój i minimalizuje zmęczenie. Wybierz koenzym Q10 – tabletki zabierzesz ze sobą wszędzie, dzięki czemu możesz mieć je zawsze pod ręką. Sprawdź czym jeszcze charakteryzuje się koenzym Q10 – działanie odmładzające to kolejny argument przekonujący do jego zakupu. Sprawdź także pozostałe produkty i wybierz suplementy dopasowane do Twoich potrzeb.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL