UKŁAD KOSTNY I RUCHOWY

Jest 135 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 135 produktów

Zbilansowana dieta i podejmowanie aktywności fizycznej to działania pomagające w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Coraz bardziej popularne nastawienie prozdrowotne warto też uzupełnić o suplementy na układ kostno-stawowy i ruchowy. Choć kości są niezwykle wytrzymałe, istotne jest utrzymanie odpowiedniej równowagi w dostarczaniu organizmowi wita...

Zbilansowana dieta i podejmowanie aktywności fizycznej to działania pomagające w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Coraz bardziej popularne nastawienie prozdrowotne warto też uzupełnić o suplementy na układ kostno-stawowy i ruchowy. Choć kości są niezwykle wytrzymałe, istotne jest utrzymanie odpowiedniej równowagi w dostarczaniu organizmowi witamin i pierwiastków. Z pomocą przyjdą Ci suplementy.  

Suplementy na układ kostno-stawowy i ruchowy 

W tej kategorii znajdziesz wszystkie suplementy na układ kostno-stawowy, które okażą się niezbędne, o ile chcesz zachować zdrowie tego układu. Propozycje dostępne w tej kategorii mają w składzie, między innymi, suplement nazywany Boswellia Serrata. Produkt ten działa nie tylko przeciwzapalnie i przeciwreumatycznie, ale też wspomaga leczenie chorób oddechowych i schorzeń układu pokarmowego. Suplementy na układ ruchowy powinny też wyrównywać zapotrzebowanie organizmu na wapń – takim produktem jest chrząstka rekina. 

Suplementy diety na kości i zęby 

Jeśli potrzebne są Ci suplementy na układ ruchowy, w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Ciekawa propozycją jest glukozamina. Dodatek ten wspomoże w profilaktyce zwyrodnieniowej stawów i łagodzeniu sportowych kontuzji. Powinien też być stosowany przez osoby z chorobami reumatycznymi. Pamiętaj, by stosować ten suplement regularnie, wedle wskazać producenta – zadbaj o swoje zdrowie z YesOrganic!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL