UKŁAD KRWIONOŚNY

Jest 115 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 115 produktów

Układ krwionośny odpowiedzialny jest za transport substancji odżywczych i hormonów do każdego organu i każdej części ciała. Jednak, by ustrzec się przed schorzeniami, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Zbilansowana dieta to jednak nie wszystko – dużą rolę odgrywają też suplementy na układ krążenia, które pomogą uniknąć nadciśnienia tęt...

Układ krwionośny odpowiedzialny jest za transport substancji odżywczych i hormonów do każdego organu i każdej części ciała. Jednak, by ustrzec się przed schorzeniami, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Zbilansowana dieta to jednak nie wszystko – dużą rolę odgrywają też suplementy na układ krążenia, które pomogą uniknąć nadciśnienia tętniczego, miażdżycy i choroby wieńcowej. 

Tabletki i suplementy na układ krążenia i serce 

W tej kategorii znajdziesz jedynie specjalnie wyselekcjonowane przez nas suplementy na układ krążenia, które w składzie mają same dobroczynne składniki. Jednym z nich są dodatki z berberyną. Alkaloid zmniejsza insulinoodporność, co sprawia, że insulina skuteczniej obniża poziom cukru we krwi. Co więcej, berberyna zwiększa również glikolizę, pomagając w ten sposób rozkładać cukry w organizmie. 

Suplementy na układ krążenia i serce

Suplementy na serce to nie tylko kompleksowe propozycje złożone z kilku pierwiastków i witamin, ale też te zawierające jeden dobroczynny składnik. Kurkuma to kolejny przykład składnika, który korzystnie wpływa na układ krążenia. Chroni on również przed zawałem. Suplementy na serce tego typu warto przyjmować regularnie – zwłaszcza, gdy znajdujesz się w grupie zwiększonego ryzyka chorób krążenia. W proponowanych przez nas kapsułkach zawarte są też składniki takie, jak kompleksy witamin i minerałów, ostropest plamisty, ekstrakt z pestek winogron, kwercetyna i kwas linolowy. Możesz też wybrać suplementy Tribulus Ekstrakt czy Serrapeptaza. Zajrzyj również do innych kategorii i wybierz optymalne dla siebie suplementy, które wesprą organizm na co dzień!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL