WITAMINA B

Jest 60 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 60 produktów

Kategoria - Witamina B:

Witaminy z grupy B skutecznie poprawiają przewodnictwo nerwów, poprawiają apetyt i zmniejszają uczucie zmęczenia. Ciśnienie krwi również ulega wyrównaniu podczas przyjmowania tych witamin, dlatego ich stosowanie z pewnością przyniesie wymierne korzyści u osób, które piją dużo kawy, żyją w stresie i sięgają po alkohol. Op...

Kategoria - Witamina B:

Witaminy z grupy B skutecznie poprawiają przewodnictwo nerwów, poprawiają apetyt i zmniejszają uczucie zmęczenia. Ciśnienie krwi również ulega wyrównaniu podczas przyjmowania tych witamin, dlatego ich stosowanie z pewnością przyniesie wymierne korzyści u osób, które piją dużo kawy, żyją w stresie i sięgają po alkohol. Oprócz zbilansowanje diety, warto sięgnąć po suplementy bogate w witaminy z grupy B.

Witaminy z grupy B

Na rynku można znaleźć wiele preparatów, które zawierają pojedyncze witaminy z grupy B jak i kompleksowe suplementy. Dzięki ich regularnemu przyjmowaniu poprawisz stan swojego zdrowia i uzupełnisz wszystkie niedobory. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów witamin od najlepszych producentów – postaw na naturę zamkniętą w wygodnym opakowaniu!

Witamina B12 – kobalamina

O prawidłową pracę układu nerwowego zadba witamina B12. Łagodzi ona również choroby oczu i niweluje problemy z niedokrwistością. Jej niedobory prowadzą do anemii i osłabienia. Z tego względu warto kontrolować jej poziom i odpowiednio uzupełniać braki. Witamina B12 dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką wchłanialnością – dzięki temu masz pewność, że skutecznie wspomoże organizm.

Witamina B6, B7 i B8 – kompleksowe podejście do zdrowia kobiet

Witamina B6, inaczej pirydoksyna, zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych i walczy z trądzikiem. Na ten suplement powinny zwrócić uwagę szczególnie kobiety, ponieważ witamina B6 jest niezwykle istotna dla ich organizmu – mają one na nią znacznie większe zapotrzebowanie, niż mężczyźni. Warto też uzupełnić suplementację o witaminę b7 (biotyna). To ona wspomaga skórę, włosy i paznokcie. Biotyna skutecznie pomoże też pozbyć się gorszego samopoczucia. Na uwagę zasługuje również inozytol (witamina B8), który usprawnia pracę mózgu i zapobiega wypadaniu włosów. Jego niedobór powoduje depresje, nerwice i ataki paniki. Inozytol sprzyja również produkcji serotoniny, czyli hormonu dobrego humoru.

Witamina B2 i B3 – na co wpływa każda z nich?

Ryboflawina, czyli witamina B2, również jest dostępna w naszym sklepie, i to w łatwo przyswajalnej formie. W kapsułkach znajdziesz niezbędne wsparcie, które poprawi przemianę komórkową i usprawni produkcję krwinek. Witamina B2 wpływa również pozytywnie na przesuszoną, łuszczącą się skórę.

Witamina B3, czyli niacyna, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i obwodowego układu nerwowego. Dodatkowo wzmacnia komórki. Niacyna potrafi poprawić samopoczucie i łagodzi stany lękowe.

Dla zmęczonych – witamina B1

Witamina B1 ma wpływ na samopoczucie, dlatego powinny ją przyjmować osoby, które narzekają na zmęczenie i mają problemy z koncentracją. Nasz organizm nie potrafi magazynować tej witaminy, dlatego ważne jest regularne spożywanie pokarmów w nie bogatych i wspomaganie się witaminami dostępnymi w formie kapsułek. W ten sposób witamina B1 w Twoim organizmie będzie utrzymana na prawidłowym poziomie.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL