WITAMINA B1 (TIAMINA)

Jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Filtruj przez:

Dostępny

Suplement diety – witamina B1, to produkt, który wesprze pracę organizmu. W okresie odchudzania i zwiększonego wysiłku psychicznego tiamina jest tym, czego organizm potrzebuje najbardziej. Dzięki pozytywnemu wpływowi na układ krążenia, witamina B1 usprawnia jego pracę, a także wspiera metabolizm. W tej kategorii znajdziesz ją zamkniętą w praktyc...

Suplement diety – witamina B1, to produkt, który wesprze pracę organizmu. W okresie odchudzania i zwiększonego wysiłku psychicznego tiamina jest tym, czego organizm potrzebuje najbardziej. Dzięki pozytywnemu wpływowi na układ krążenia, witamina B1 usprawnia jego pracę, a także wspiera metabolizm. W tej kategorii znajdziesz ją zamkniętą w praktycznych opakowaniach. Każda kapsułka to porządna dawka zdrowia!

Witamina B1 – przyczyny niedoborów

Niedobór witaminy B1 może wystąpić w przypadku nadużywania alkoholu, rygorystycznych diet czy nieprawidłowego odżywiania. Tiamina to koenzym, który bierze udział również w przemianie węglowodorów i syntezie nukleotydów. Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Suplementy diety zadbają o prawidłową pracę Twojego metabolizmu i wesprą prawidłową pracę serca. Witamina B1 jest zalecana osobom, które narzekają na problemy z koncentracją. Przyspiesza również proces gojenia się ran. Multum korzyści zamknięte w małej tabletce – pozwól, by tiamina zapewniła organizmowi pełna równowagę!

Tiamina – przyjmuj ją rozsądnie

Jeżeli jesteś narażony na długotrwały stres, uprawiasz ćwiczenia, które wiążą się z dużym wysiłkiem lub stosujesz niskokaloryczne diety, rozważ suplementację witaminy B1. Pomoże Ci w tym asortyment naszego sklepu! Na YesOrganic znajdziesz wysokiej jakości produkty, które skutecznie poprawią stan Twojego zdrowia. Skorzystaj z oferty sklepu i złóż zamówienie już teraz. Zajrzyj również do innych kategorii i stwórz zestaw suplementów!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL