WITAMINA B2 (RYBOFLAWINA)

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Filtruj przez:

Dostępny

Witamina B2, nazywana również ryboflawiną, wchodzi w skład koenzymów, które biorą udział w końcowym procesie utleniania komórkowego. Przemiany węglowodanów, tłuszczów i białek, w którym uczestniczy, są równie istotnym procesem – dlatego też warto dbać o prawidłowy poziom witaminy B2 w organizmie. W tej kategorii czeka na Ciebie ryboflawina, któr...

Witamina B2, nazywana również ryboflawiną, wchodzi w skład koenzymów, które biorą udział w końcowym procesie utleniania komórkowego. Przemiany węglowodanów, tłuszczów i białek, w którym uczestniczy, są równie istotnym procesem – dlatego też warto dbać o prawidłowy poziom witaminy B2 w organizmie. W tej kategorii czeka na Ciebie ryboflawina, która pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie. Stawiaj na najlepsze produkty!

Ryboflawina – oznaki niedoborów

Witamina B2 należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Jej niedobór objawia się pękającymi ustami, powstawaniem zajadów i wpadaniem włosów. Braki objawiają się również światłowstrętem. Jeżeli cierpisz na bezsenność lub masz zawroty głowy, to warto rozpocząć suplementację. W tej kategorii znajdziesz ekonomiczne opakowania z kapsułkami, w których zamknięto wszystko korzyści, z jakimi wiąże się witamina B2. Możesz zabrać je ze sobą w podróż lub zawsze nosić w torbie – sięgnij po poręczne opakowanie i pozwól, by jakość Twojego życia wzrosła. Z pewnością pomoże Ci w tym ryboflawina!

Witamina B2 – uzupełniaj niedobory

Suplementy to świetny dodatek zbilansowanej diety. Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmocnij odporność i zadbaj o narząd wzroku – niech pomoże Ci w tym ryboflawina z naszej oferty. O jej prawidłowy poziom warto zadbać szczególnie w okresie ciąży i laktacji, a także w podeszłym wieku. Suplementy dostępne w naszym sklepie skutecznie wyrównują niedobory i zaspokoją zapotrzebowanie Twojego organizmu. Postaw na bezpieczne suplementy, które w atrakcyjnej cenie znajdziesz na naszej stronie!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL