WITAMINA B9 (FOLIAN)

Jest 14 produktów.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów

Witamina B9, zwana również folacyną, bierze udział w produkcji czerwonych krwinek i syntezie kwasów nukleinowych, z których powstaje DNA. Szczególną uwagę na suplementację tej witaminy powinny zawracać kobiety w ciąży i osoby z anemią. Witamina B9 chroni także organizm przed rozwojem nowotworów. Kwas foliowy jest witaminą, której organizm nie pr...

Witamina B9, zwana również folacyną, bierze udział w produkcji czerwonych krwinek i syntezie kwasów nukleinowych, z których powstaje DNA. Szczególną uwagę na suplementację tej witaminy powinny zawracać kobiety w ciąży i osoby z anemią. Witamina B9 chroni także organizm przed rozwojem nowotworów. Kwas foliowy jest witaminą, której organizm nie produkuje, dlatego konieczna jest jej suplementacja. Świetnie rozpuszcza się w wodzie, dlatego jej przyjęcie jest łatwe.

Witamina B9 – sprawdź, ile daje korzyści!

W naszym sklepie znajdziesz folian zamknięty w wygodnych pojemnikach, które z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż czy schowasz w szafce z lekami przed dziećmi. Różne stężenie i pojemności sprawiają, że możesz dostosować swój wybór do własnego zapotrzebowania. Witamina B9 marki Viridian, Doctor’s Best czy Now Foods to świetne produkty naturalnego pochodzenia, które charakteryzują się wysoką przyswajalnością. Wszystkie produkty znajdziesz w ekonomicznych opakowaniach i atrakcyjnej cenie!

Folian w ciąży – dlaczego jest tak istotny?

Kwas foliowy szczególnie często przyjmują kobiety w ciąży. Wpływa on na prawidłowy rozwój układu nerwowego u dziecka, a finalnie także na rdzeń kręgowy i mózgowie. Przyjmując folian regularnie przez cały okres ciąży, minimalizujesz ryzyko powstania wad cewy nerwowej u dziecka – cewa nerwowa po porodzie przekształca się w rdzeń kręgowy, dlatego tak istotne jest przyjmowanie kwasu foliowego. Szczególną uwagę na suplementację powinny wracać kobiety, u których występuje skłonność do anemii. Zadbaj o siebie z produktami dostępnymi na YesOrganic i podaruj sobie pełnię zdrowia!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL