WITAMINA D

Jest 64 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 64 produktów

Kategoria - Witamina D:

Witamina D kojarzy się przede wszystkim ze słońcem, które pozwala na samodzielne wytworzenie tego składnika. Jednak, ze względu na charakterystykę szerokości geograficznej, w której znajduje się Polska, wielu Polaków od lat boryka się z licznymi niedoborami. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia suplementacja. W nas...

Kategoria - Witamina D:

Witamina D kojarzy się przede wszystkim ze słońcem, które pozwala na samodzielne wytworzenie tego składnika. Jednak, ze względu na charakterystykę szerokości geograficznej, w której znajduje się Polska, wielu Polaków od lat boryka się z licznymi niedoborami. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia suplementacja. W naszym sklepie znajdziesz witaminy D3 znanych i cenionych producentów, które pozwolą Ci na kompleksowe wzmocnienie całego organizmu.

Witaminy D3 – dlaczego warto je przyjmować?

Jeśli chodzi o przyjmowane przez nas suplementy diety, witamina D to jeden ze składników, o którym najczęściej się zapomina. W końcu spędzając czas na dworze niewiele osób czuje się zagrożonych niedoborem tej witaminy. Jednak w rzeczywistości naturalne pozyskiwane witaminy D3 jest zależne od wielu czynników. W polskich warunkach ekspozycja słońca, umożliwiająca najlepsze warunki do syntezy skórnej, ma miejsce między majem a wrześniem w godzinach od 10 do 15. Dlatego też dobrym uzupełnieniem diety jest odpowiedni suplement diety. Witamina D dostarczana w sposób regularny pozwoli Ci uniknąć wielu chorób związanych z układem mięśniowo-kostnym. Między innymi dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór najlepszego produktu. Natomiast witamina D dla dzieci to klucz do ich zdrowego oraz prawidłowego rozwoju.

Suplement diety – witamina D dostosowana do Twoich potrzeb

W naszym sklepie priorytetem jest dla nas przede wszystkim zadowolenie każdego klienta. Z tego względu w naszym asortymencie znajdziesz witaminy ukryte w wielu różnych formach. Rodzice najmłodszych dzieci z pewnością docenią łatwy w aplikacji produkt, jakim jest witamina D dla dzieci podawana w formie spreju bądź w płynie. Dzięki temu codzienna suplementacja będzie jeszcze prostsza.

Witamina D – naturalny skład

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się naturalnym, wolnym od konserwantów składem, dlatego są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Wiemy, że wśród naszych klientów znajdują się również osoby na specjalnych dietach, dlatego zakupisz u nas również produkty wegańskie oraz wegetariańskie. Z myślą osobach, które postrzegają swój organizm w sposób holistyczny, przygotowaliśmy produkty zawierające również inne witaminy, takie jak K2, czy B12. Sprawdź nasz szeroki asortyment i wybierz idealny produkt dla siebie.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL