WITAMINA E

Jest 26 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 26 produktów

Kategoria - Witamina E:

Witamina E przez większość osób kojarzona jest jako witamina płodności bądź młodości. O jej zbawiennym wpływie na organizm słyszymy już od wielu lat, a kolejne badania jedynie potwierdzają wagę tego suplementu. Z tego względu w naszym sklepie zgromadziliśmy szeroki wybór witaminy E od najbardziej znanych i cenionych prod...

Kategoria - Witamina E:

Witamina E przez większość osób kojarzona jest jako witamina płodności bądź młodości. O jej zbawiennym wpływie na organizm słyszymy już od wielu lat, a kolejne badania jedynie potwierdzają wagę tego suplementu. Z tego względu w naszym sklepie zgromadziliśmy szeroki wybór witaminy E od najbardziej znanych i cenionych producentów. Dzięki temu z łatwością dopasujesz konkretny produkt do swoich indywidualnych wymagań.

Jak witamina E wpływa na organizm?

Witamina E ogromną popularność zdobyła głównie ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające. Dzięki temu minimalizuje ona ryzyko uszkodzenia błon komórkowych przez wolne rodniki, które wpływają na przyspieszenie procesów starzenia. Dlatego też tak często spotyka się ją w różnego rodzaju kremach czy innych preparatach kosmetycznych. Witamina E właściwości antyoksydacyjne wykorzystuje także podczas syntezy niektórych lipidów. Wielu badaczy wskazuje również na to, że witamina E bierze udział w procesach krzepnięcia krwi, zapobiega odkładaniu się blaszki miażdżycowej w naczyniach krwionośnych oraz wpływa na prawidłową pracę mięśni.

Witaminy E – dla kogo?

Dzięki wielostopniowemu wpływowi witaminy E na organizm, tego typu suplement polecany jest niemal każdemu. Ze względu na swoje właściwości wspomagające pracę układu rozrodczego, szczególnie dobrze sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn starających się o dziecko. W okresie ciąży też warto zadbać o odpowiednią suplementację, aby uniknąć ryzyka, z jakim wiążę się niedobór witaminy E u kobiet w ciąży. Odgrywa ona szczególnie ważną rolę w procesie rozwoju układu nerwowego oraz w kształtowaniu narządu wzroku. Poza tym badania wskazują również jej pozytywny wpływ na masę urodzeniową dziecka.

Witamina E – naturalna pomoc dla całego organizmu

W naturze witaminę E znajdziesz między innymi w różnego rodzaju nasionach i orzechach. Jednak, ze względu na jednostajną oraz ubogą dietę, warto postawić na skondensowaną formę, w jakiej często występuje witamina E. Kapsułki dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci w łatwy sposób zniwelować ryzyko powstawania wszelkiego rodzaju niedoborów. Oferowana przez nas witamina E naturalna nie zawiera szkodliwych konserwantów, dlatego jest w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia. Z myślą o indywidualnych preferencjach naszych klientów, postawiliśmy również na zróżnicowaną formę, pod jaką może występować witamina E. Kapsułki, krople, czy specjalne mieszanki wielu witamin znajdziesz w naszej szerokiej ofercie!

 

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL