WITAMINA K2

Jest 27 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 27 produktów

Kategoria - Witamina K2:

Witamina K2 znana jest przede wszystkim ze swoich właściwości wspomagających proces krzepnięcia krwi. Stanowi ona również ważny składnik wpływający na zdrowe kości. Badania wykazują, że zapobiega ona zwapnieniu naczyń krwionośnych i minimalizuje ryzyko rozwoju chorób układu krążenia. Szeroki zakres działania sprawia, że...

Kategoria - Witamina K2:

Witamina K2 znana jest przede wszystkim ze swoich właściwości wspomagających proces krzepnięcia krwi. Stanowi ona również ważny składnik wpływający na zdrowe kości. Badania wykazują, że zapobiega ona zwapnieniu naczyń krwionośnych i minimalizuje ryzyko rozwoju chorób układu krążenia. Szeroki zakres działania sprawia, że witamina K2 powinna stanowić stały składnik codziennej suplementacji.

Jak działa witamina K2?

Choć mówiąc o witaminie K2 używa się liczby pojedynczej, w rzeczywistości pod tą niepozorną nazwą kryją się dwa związki – K1 oraz K3. Główna różnica między poszczególnymi składnikami wynika przede wszystkim z ich pochodzenia. Witaminę K1 znajdziesz między innymi w pożywieniu roślinnym, natomiast witaminy K2 są w produktach pochodzenia zwierzęcego.

Często, mimo nawet największych starań, większość osób boryka się z licznymi niedoborami, wynikającymi z ubogiej oraz mało zróżnicowanej diety. Aby tego uniknąć, warto postawić na odpowiednią suplementację. Dostępne na naszej stronie witaminy K2 to przede wszystkim produkty naturalne, które nie zawierają szkodliwych konserwantów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Regularne zażywanie witaminy K2+D3 pozwoli Ci uniknąć wielu niedoborów, które mogą doprowadzić do osteoporozy, a w efekcie również do zwiększonej podatności na złamania.

Naturalne witaminy K2

Dostępne na naszej stronie witaminy dostępne są w wielu różnych formach. Jednym z największych bestsellerów są kompleksowe witaminy K2+D3, które nawzajem wzmacniają swoje działanie, dzięki czemu przynoszą jeszcze lepsze efekty. Suplementy diety znajdziesz u nas nie tylko w formie kapsułek, ale również w wygodnym spreju, co ułatwia aplikację. Sprawdź naszą ofertę i znajdź suplement dopasowany do swoich indywidualnych wymagań.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL