ŻEŃ-SZEŃ (GINSENG)

Jest 13 produktów.
Wyświetla 1 - 13 z 13 produktów

Filtruj przez:

Jeśli od dłuższego czasu odczuwasz zmęczenie i chcesz nieco usprawnić swoje funkcje umysłowe i fizyczne, sięgnij po żeń-szeń (ginseng). Korzeń tej rośliny nie tylko dodaje energii, ale też wspomaga koncentrację i pamięć. Jest bogaty w wiele składników odżywczych, które uzupełnią wszelkie niedobory i zapewnią ochronę antyoksydacyjną. Przekonaj si...

Jeśli od dłuższego czasu odczuwasz zmęczenie i chcesz nieco usprawnić swoje funkcje umysłowe i fizyczne, sięgnij po żeń-szeń (ginseng). Korzeń tej rośliny nie tylko dodaje energii, ale też wspomaga koncentrację i pamięć. Jest bogaty w wiele składników odżywczych, które uzupełnią wszelkie niedobory i zapewnią ochronę antyoksydacyjną. Przekonaj się i odkryj wszystkie dobroczynne właściwości, które cechują żeń-szeń (ginseng)!

Żeń-szeń – tabletki zdziałają cuda

Korzeń żeń-szenia nie tylko zbawiennie wpływa na redukcję stresu i zmęczenia, ale też stymuluje pracę układu odpornościowego. Suplementacja tego preparatu zalecana jest szczególnie sportowcom, którzy mogą liczyć na większą wydolność fizyczną – postaw na naturalne uzupełnienie diety i wybierz żeń-szeń! Tabletki bądź proszek – w obu tych formach znajdziesz w tej kategorii odpowiednie propozycje. Proszek możesz wykorzystać podczas tworzenia shake’ów bądź napojów, z kolei tabletki z żeń-szeniem sprawdzą w przypadku codziennej suplementacji – wygodne opakowanie z pewnością zmieści się do apteczki oraz na dłuższy wyjazd.

Korzeń żeń-szenia – jak przyjmować

Korzeń żeń-szenia należy stosować tak, jak zostało to napisane na opakowaniu – pamiętaj, by nie przekraczać wskazanej dziennej dawki. Zaleca się jego suplementowanie wtedy, gdy organizm jest osłabiony i przemęczony – dlatego też korzeń żeń-szenia powinny przyjmować osoby narażone na stres, podejmujące wysiłek fizyczny przez wzgląd na typ pracy bądź zainteresowania oraz osoby starsze. Wspomóż swój organizm z żeń-szeniem!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL